Haftalık Bülten (Müstahsil)
Ayçiçek Çerezlik: 47,39 TL     Dana: 98.955,53 TL     Dana Eti Kemikli: 350,00 TL     Defne Yaprağı (Sürgünlü): 9,50 TL     Erik: 50,83 TL     İnek Sütü: 15,01 TL     Kabak Çekirdeği: 109,43 TL     Kabuklu Fındık: 118,12 TL     Karpuz: 3,46 TL     Kiraz: 51,56 TL     Mısır Dane: 7,34 TL     Mısır Yaş: 8,14 TL     Patates: 16,11 TL     Patates 2.Nevi: 3,33 TL     Soğan Kavurmalık: 3,58 TL     Soğan Kuru: 14,58 TL     Süs Bitkisi: 153,77 TL     Taze Sarmısak: 25,00 TL     Yemlik Buğday: 7,70 TL    

STB'den Yeni Seçilen Belediye Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyareti

  • Anasayfa
  • /
  • Haberler
  • /
  • STB'den Yeni Seçilen Belediye Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyareti
STB'den Yeni Seçilen Belediye Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyareti

10
May
2024

  • 164 Görüntülenme

STB'den Yeni Seçilen Belediye Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyareti

Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bekir Uztürk, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yerel seçimlerin ardından mazbatalarını alarak görevlerine başlayan Sakarya Büyükşehir  ve ilçe Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Sakarya Ticaret Borsası heyeti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin, Ferizli Belediye Başkanı Mehmet Ata, Karapürçek Belediye Başkanı Mehmet Murat Çoruhlu, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Pamukova Belediye Başkanı Fatih Akın, Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, Kaynarca Belediye Başkanı Kadir Yazgan, Söğütlü Belediye Başkanı Selçuk Kurt, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Kocaali Belediye Başkanı Turan Yüzücü’yü ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi. 

Başkan Mustafa Genç gerçekleştirilen ziyaretlerde seçim sonrası başlayan yeni dönemin hayırlı olmasını temenni ederek; “Bir seçim sürecini daha huzur ve barış içinde geride bıraktık. Gerçekleşen seçim sürecinin ardından görevine devam eden ve yeni göreve başlayan belediye başkanlarımızla ilimizin kalkınması için ortak akıl ve iş birliği içerisinde hizmet etmeye devam edeceğiz. Belediye Başkanlarımız ilçelerimizin ve ilimizin gelişimi ve refahı için önemli adımlar atacaklardır. Özellikle tarım ve hayvancılığın gelişmesi noktasında Sakarya Ticaret Borsası olarak elimizi taşın altına koymaya hazırız. Başkanlarımıza, bizleri makamlarında misafir ettikleri için şahsım ve Sakarya Ticaret Borsası adına teşekkür ediyorum. Yeni dönem ilçelerimiz, ilimiz ve ülkemiz için  hayırlı hizmetlere vesile olsun.” dedi

Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bekir Uztürk, “Ziyarette bulunduğumuz Belediye Başkanlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Yeni görevlerinde başarılar ve   kolaylıklar diliyorum. Ticaret Borsamız şehrimizin kalkınması ve gelişmesi  için hizmet etmeye devam ediyor. Belediye Başkanlarımızla birlikte şehrimize en iyi  ve faydalı hizmetleri vermeye gayret edeceğiz.” dedi. 

Belediye başkanlarımız da STB Heyetinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Sakarya ilinin özellikle tarım ve hayvancılık alanında gelişmesi için ortak çalışmalar ve projeler gerçekleştirme ve uygulama konusunda  hazır olduklarını ifade ettiler. 

İçeriği Paylaş

Sakarya Ticaret Borsası