Haftalık Bülten (Müstahsil)
Ayçiçek Çerezlik: 32,65 TL     Dana: 99.423,63 TL     Düve: 52.500,00 TL     Erik: 50,00 TL     İnek: 50.000,00 TL     İnek Sütü: 16,24 TL     Kabak Taze: 10,31 TL     Kabuklu Fındık: 113,98 TL     Kiraz: 76,39 TL     Kuzu: 8.825,00 TL     Manda: 81.277,50 TL     Mısır Dane: 7,70 TL     Sığır (Hasarat): 30.000,00 TL     Süs Bitkisi: 1.003,47 TL     Yemlik Buğday: 7,75 TL    

Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İkinci Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı

  • Anasayfa
  • /
  • Haberler
  • /
  • Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İkinci Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı
Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İkinci Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı

26
Eki
2023

  • 383 Görüntülenme

Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İkinci Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı

Sakarya Ticaret Borsası’nda Yılın İkinci Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı


(STB) Sakarya Ticaret Borsası’nda yılın ikinci müştürek meslek komitesi toplantısı yapıldı. Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bekir Uztürk, Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İl Müdür Yardımcısı Ümit Erol, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Faruk Akdoğmuş, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Birim Sorumlusu Berrin Soytürk, STB Genel Sekreteri Teyfik Öztürk, 8 meslek komitesi başkan ve üyeleri katılım sağladı. 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, “Değerli komite üyelerimiz göreve geldiğimiz ilk günden beri Borsamız için canla başla çalışıyoruz. Tabi bu çalışmaları üyelerimizden ve siz meslek komitelerimizden aldığımız destekle gerçekleştiriyoruz. Bu süreç içerisinde ilkemiz, sorumluluk duygusuyla hareket etmek ve temsil ettiğimiz kitlenin menfaatlerini savunmaktır. Meslek Komitelerimiz, Borsamızın mesleki uzmanlık organlarıdır. Sizler üyelerimizle aramızda bir köprü vazifesi görerek onların dileklerini ve ihtiyaçlarını bizlere aktarmaktasınız. Komitelerimiz sayesinde her sektörün kendi içerisinde yaşadığı sorunlar tespit edilebilir ve çözüme ulaştırılabilir. Bu yüzden komitelerimizin her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği toplantıları ve bir araya geldiğimiz müşterek meslek komitesi toplantılarını önemsiyoruz. Katılımlarınız için teşekkür eder, faydalı bir toplantı olmasını dilerim.” dedi. 

Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bekir Uztürk, meslek komitelerinin önemini belirterek şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle toplantımıza iştirak ettiğiniz için siz değerli komite üyelerimize teşekkür ediyorum. Üye memnuniyetini yönetim anlayışının merkezine yerleştirmiş bir kurum olarak komitelerimizin desteği, fikirleri, yeri geldiğinde eleştirileri bizlere güç vererek hedeflerimize ulaşmamıza bizlere yardımcı oluyor. Meslek komitelerimizin öenmini bir kez daha belirtmek isterim. Her komitemizin kendi gruplarına yönelik araştırmalar gerçekleştirerek yaptığı başarılı çalışmalar bizleri memnun ve mutlu eder.”

Toplantıya katılan  Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilileri komite üyelerine Tarımsal Üretimin Planlanması hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından komite üyelerimizin soruları yanıtlandı. 

Toplantının devamında tüm meslek komite başkanları sektörlerinde yaşanan sorunları ilettiler. Komite üyelerinin de söz almasıyla sorunlar  istişare edilerek görüş öneri ve istekler dile getirildi. 

Başkan Genç, üyelerin ve şehrin gelişiminin ülkemize, ülkenin gelişiminin de yine üyelere ve şehre etki edeceğini belirterek toplantıyı sonlandırdı. 9 – 12 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 5. Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı’na katılımın önemine değinerek tüm meslek komite başkanlarını ve üyerileri fuara davet etti. 
 

İçeriği Paylaş

Sakarya Ticaret Borsası