Sakarya Ticaret Borsası’ndan İl Milletvekillerine Ziyaret

  • Anasayfa
  • /
  • Haberler
  • /
  • Sakarya Ticaret Borsası’ndan İl Milletvekillerine Ziyaret
Sakarya Ticaret Borsası’ndan İl Milletvekillerine Ziyaret

05
Tem
2023

  • 80 Görüntülenme

Sakarya Ticaret Borsası’ndan İl Milletvekillerine Ziyaret

Sakarya Ticaret Borsası (STB) Meclis Başkanı Bekir Uztürk, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ve beraberindeki heyet seçimlerin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili M. Levent Bülbül’ü, Ak Parti Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Ertuğrul Kocacık’ı ve Murat Kaya’yı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Ayça Taşkent’i, İyi Parti Milletvekili Ümit Dikbayır’ı ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı ziyaret etti.

Ziyaretlerde; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nizamettin Sarı, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mehmet Şamil Tantaoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Rıdvan Turgay ve Haluk Onay yer aldı.

Mustafa Genç, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada: “Ak Parti Milletvekillerimiz Çiğdem Erdoğan Atabek, Murat Kaya ve Ertuğrul Kocacık, MHP Milletvekilimiz Levent Bülbül, İyi Parti Milletvekilimiz Ümit Dikbayır ve CHP Milletvekilimiz Ayça Taşkent’ e misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. Gerçekleşen seçimlerde Sakaryamızı temsil etmek üzere seçilen vekillerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz. Sakarya’nın sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlayacaklarına, ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden gelen bütün gayreti göstereceklerine olan inancımız tamdır. Ziyaretimiz sırasında milletvekillerimizle beklentilerimiz ve sektörümüzün durumu ile ilgili verimli diyaloglar gerçekleştirdik. Sektörel sorunlarımızın çözümünde milletvekillerimizin desteği ve işbirliği bizim için büyük önem taşımaktadır.” İfadelerine yer verdi.

STB Heyeti Ankara ziyaretlerinde son olarak 28. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek TZOB Genel Başkanı seçilen Şemsi Bayraktar’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. TZOB’de gerçekleşen ziyarette, ekonomi ve tarımla ilgili fikir alışverişlerinde bulunuldu.

İçeriği Paylaş

Sakarya Ticaret Borsası